ישראל תורמת | נתינה וגיוס תרומות באינטרנט עבור עמותות בישראל

אפליקצית התרומות של ישראל

PocketCause

מזון לילדים, הגנה על הסביבה - ישראלים תומכים במטרות חברתיות. אנחנו עוזרים לכם להתחבר אל כל המטרות החברתיות שלכם, ולתרום ישירות מהנייד בלחיצת כפתור לכל עמותה בישראל.

הורידו מ-AppStore הורידו אותה מ-Google Play

הסרטון של PocketCause
תראו מה אנחנו עושים

הכירו את PocketCause

PocketCause היא אפליקצית התרומות של ישראל. PocketCause מאפשרת לכם לקבל עדכונים מכל המטרות החברתיות שאתם עוקבים אחריהם או שאתם תורמים להם, ולתרום בלחיצת כפתור, ישירות מהנייד, לכל עמותה בישראל ובעולם.

הורידו מ-AppStore הורידו אותה מ-Google Play

מה ניתן לעשות עם PocketCause

הורידו את PocketCause היום ותראו כמה קל להתחבר לעשייה חברתית

קבלו עדכונים

מיד לאחר שתתקינו את PocketCause תתחילו לקבל עדכונים מכל המטרות שחשובות לכם. אנו מלקטים תכנים מכל הרשת, כדי לאפשר לכם לגלות בקלות מה קורה עם המטרות והעמותות האהובות עליכם.

נתינה - עם זיכוי במס

תירמו לכל עמותה בישראל, וקבלו את קבלות התרומות ישירות באפליקציה. התרומה לכ-4000 עמותות ניתנת לזיכוי מס בסך 35%! ובזכות עמלת סליקה של 1.9% בלבד, ביצוע התרומה שלכם דרך PocketCause זה לעתים קרובות זול יותר מאשר לתרום באתר העמותה עצמה.

הרוויחו ושתפו

הרוויחו PocketPoints בכל פעם שאתם משתפים עם חבריכם תכנים של המטרה שלכם. תוכלו לממש אותם בתור תרומה או לתת אותם במתנה לחברים ולבני משפחה.

עדכונים על ההשפעה שלכם

קבלו עדכונים אישיים על השפעת התרומה שלכם - מה נעשה עם התרומה הספסיפית שלכם. קל יותר מתמיד לדעת איזה שינוי חוללה התרומה שלכם.

חברים וקהילה

ראו מה המטרות שהחברים שלכם מקדמים ומשתפים. פרסמו בקלות מידע על המטרות שלכם ותנו לחברים שלכם לראות תרומות שביצעתם למטרות שלכם ושלהם.

מאובטחת ונוחה

הזינו את פרטי כרטיס האשראי, כרטיס החיוב, או את חשבון הפייפאל שלכם לחשבון ה-PocketCause שלכם בבטיחות, ולאחר מכן תרמו בלחיצת כפתור. PocketCause עומדת בכל הדרישות של תקן PCI, כך ששום פרט אישי שלכם לעולם לא יאוחסן בטלפון.

אבטחה היא עדיפות מס' 1 שלנו

PocketCause מבוססת בתל אביב, הבירה העולמית של אבטחת סייבר. אנחנו מתייחסים ברצינות רבה לבטיחות שלכם.

המערכת שלנו עומדת באופן מלא

בדרישות PCI

כדי להגן על הפרטים האישיים ופרטי האשראי שלכם
אף אחד לא יכול לצפות

בפרטים האישיים שלכם

חוץ מכם ומהעמותה לה אתם תורמים
פרטי האשראי שלכם

אף פעם לא מאוחסנים באפליקציה

כך שתמיד ניתן לתרום באופן בטוח

מייצגים עמותה?

לחצו כאן כדי לראות איך PocketCause יכולה לעזור לכם.